Vetark Ark Klens Terariumų ir Paukščių Narvų Valiklis/Dezinfekavimo Priemonė 500ml

 • Kraunamos nuotraukos
 • Ark-Klens - puikus valiklis ir dezinfekatorius.

  Ark-Klens ir dekoratyviniai paukščiai. 

  Rekomenduojamas apsaugai nuo Žarninės lazdelės (E.coli), Salmonelių (Salmonella), Psitakozės (Psittacosis) ir gripo virusų (Flu viruses).

  Tai specialiai atrinktų, saugių naudoti Kvartero amonio katijonų komponentų - Benzalkonio chlorido mišinys. Ši šeima chemikalų yra galingi dezinfekatoriai su papildomais ploviklių ir gaiviklių efektais.

  Rekomenduojamos koncentracijos ARK-KLENS yra neerzinantis, baktericidinis prieš platų spektrą gram-neigiamų ir gram-teigiamų bakterijų, kai kuriuos virusus ir kai kuriuos grybelius. Tai daro ARK-KLENS tinkamą naudoti gyvūnų aplinkos dezinfekavimui, tokių kaip: paukštidžių, arklidžių ir maisto bei vandens indų. Jis taip pat gali būti saugiai naudojamas dezinfekuoti paukščių kiaušinius ir inkubatorius.

  Kaip dezinfekatorius, jis turi platų antibakterinį poveikį ir yra veiksmingas prieš lipofilinius virusus. Šis mišinys yra ypatingas naudojant egzotinių paukščių karantino atveju, dėl jo efektyvumo prieš Chlamidiją (nuor. Helga Gerlach in Ritchie, Harrison & Harrison 1994, Avian Medicine. Principles and Application, "Infectivity has been shown to be destroyed within minutes by benzalkonium chloride"). Šie autoriai taip pat siūlo jį naudoti pastoviam paukščių narvo valymui  ir kaip valgymo vietos paviršiaus dezinfekatorių.

  Bendroji dezinfekcija atliekama naudojant 10ml/5 litrams, galutinė koncentracija  0.025%.

  Atskirai įsigijus koncentratą, iš 250ml galima paruošti 100 litrų dezinfekatoriaus. Iš 1 litro - 400 litrų dezinfekatoriaus. Tokia koncentracija yra tinkama kiaušinių plovimui nors iki (1/1000) yra saugiai naudojama ant naminių paukščių kiaušinių.

  *tai 500ml paruošta naudoti Valiklio/Dezinfekavimo Priemonė. Koncentratas 1 litro, esantis kartu nuotraukoje, parduodamas atskirai.

 • Alternatyvios prekės

  ProRep ProTect Rankų Valymosi Gelis

  ProRep ProTect Sanitising Hand Gel 500ml

  839
  ProRep ProTect Rankų ir Paviršių Valymo Servetėlės

  ProRep ProTect Hand and Surface Wipes 50 vnt

  789
  ProRep ProTect Ultimate Terariumo Valiklis/Dezinfekavimo Priemonė 750ml

  ProRep ProTect Ultimate Disinfectant 750ml

  999