Pristatymo sąlygos

 •  Prekių pristatymo sąlygos:

  Prekės pristatomos kiekvieną ketvirtadienį-penktadienį, jeigu užsakymas pateiktas tos pačios savaitės iki antradienio 12 val. Jeigu užsakymas pateiktas po antradienio 12 val., tuomet užsakymas bus pristatytas sekančios savaitės ketvirtadienį-penktadienį.

  Jei Jūsų užsakymo krepšelyje yra šaldytas roplių maistas, ar gyvi augintiniai, tuomet Jūsų užsakymas bus pristatomas tik su Autobusų siuntomis į artimiausią autobusų siuntų skyrių. Darant užsakymą būtina pasirinkti pristatymo būdą - "Autobusų siuntos (šaldytas maistas)", kitaip užsakymas bus anuliuotas ir užsakymą Pirkėjui teks kartoti iš naujo. Pristatymo kaina aukštesnė dėl saugaus pakavimo.

  Jei Jūsų užsakymo krepšelyje yra gyvas roplių maistas, gyvas akvariuminis maistas, gyvi augalai, tuomet Jūsų užsakymas bus pristatomas tik su Autobusų siuntomis į artimiausią autobusų siuntų skyrių. Darant užsakymą būtina pasirinkti pristatymo būdą - "Autobusų siuntos (gyvas maistas)", kitaip užsakymas bus anuliuotas ir užsakymą Pirkėjui teks kartoti iš naujo.

  Visų kitų prekių pristatymą galima pasirinkti patogiausiu Jums būdu (Venipak, Lietuvos paštas), pasirenkant geriausiai tinkamo kurjerio paslaugas.

  Esant poreikiui pardavėjas pasilieka teisę keisti pristatymo būdą į saugesnį, greitesnį, patikimesnį.

  UAB Repeta neatsako už laiku neatsiimtų produktų kokybę.