Psittacus Wet & Dry Microspheres 20/10 3 Kg

 • Kraunamos nuotraukos
  5299
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Paukščiai
 • Ne visas papūgų maistas sukurtas vienodai. Nuo dabar Repėje prieinamas Psittacus papūgų maisto asortimentas turi daugiau nei 50 skirtingų produktų, kurie yra plačiai laikomi kaip geriausias papūgų maistas rinkoje.

  Įrodyti šio maisto privalumai:

  ▪️ jaunų paukščiukų augimo greitis, jų svoris ir pilnavertis vystymasis
  ▪️ pagerėjęs apetitas ir padidėjęs dienos maisto suvartojimas
  ▪️ pagerėjęs virškinimas
  ▪️ apsauga nuo bakterijų ir grybelių platinimo gurklyje
  ▪️ pagerėjusi plunksnų kokybė, bendra išvaizda ir elgesys
  ▪️ pagerėjusi veisimo statistika  

  Psittacus Wet & Dry Microspheres 20/10 - šis mikro mišinys skirtas mažoms papūgoms. Sukurtas maitinti sudrėkintą. Gali būti maitinamas visus metus, tačiau pagrinde veisimosi metu, kai turi būti naudojamas kaip sudrėkintas pagrindas Eggfood maistui. Dienos suvartojimas nuo 10% iki 18% paukščio kūno masės, priklausomai nuo paukščio rūšies ir aplinkos temperatūros. Kadangi mišinys sukurtas kaip pilnavertis maistas, tai nėra suvartojimo apribojimų ir gali būti maitinamas pasirinktinai. Aplinkos temperatūra suvartojimą įtakoja labai ženkliai.

  Analitinė sudėtis: Grynas Baltymas 20%; Gryni aliejai ir riebalai 10%. 

  Maitinimas: visos Psittacus granulės yra vienos spalvos, kad papūgos negalėtų atsirinkti joms patinkančių skonių ir gautų visas joms reikalingas medžiagas, todėl visas kitas papūgų maistas turėtų būti pašalintas iš jų narvo maitinant jas Psittacus maistu. 

  Paruošimas:

  https://www.youtube.com/watch?v=i5kU8ikeu5Q