Psittacus Lory Gel 5 Kg

 • Kraunamos nuotraukos
  13809
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Paukščiai
 • Ne visas papūgų maistas sukurtas vienodai. Nuo dabar Repėje prieinamas Psittacus papūgų maisto asortimentas turi daugiau nei 50 skirtingų produktų, kurie yra plačiai laikomi kaip geriausias papūgų maistas rinkoje.

  Įrodyti šio maisto privalumai:

  ▪️ jaunų paukščiukų augimo greitis, jų svoris ir pilnavertis vystymasis
  ▪️ pagerėjęs apetitas ir padidėjęs dienos maisto suvartojimas
  ▪️ pagerėjęs virškinimas
  ▪️ apsauga nuo bakterijų ir grybelių platinimo gurklyje
  ▪️ pagerėjusi plunksnų kokybė, bendra išvaizda ir elgesys
  ▪️ pagerėjusi veisimo statistika  

  Psittacus Lory Gel - sukurtas maitinti kaip sausą, arba pridedant vandens, suaugusioms Lorinėms papūgoms. Jeigu duodamas sumaišytas su vandeniu, tuomet rekomenduojama, kad mišinys būtų kreminės konsistencijos (ne per skystas ir ne per tirštas). Svarbu neparuošti mišinio ypatingai skysto. Rekomenduojama maitinti Lory Gel tuo pačiu metu su Lory Nectar. Abu šie produktai yra papildai ir turi būti įpilti į atskirus indelius. Paukščiai suvartos daugiau ar mažiau kiekvieno produkto, priklausomai nuo jų mitybos poreikių. Kai paukščiukai yra lizde, rekomenduojama, kad paukščiai taip pat gautų Frugivorous Neonatal Hand Feeding Formula arba Lory Special Hand Feeding Formula (priklausomai nuo jų amžiaus). Dienos suvartojimas nuo 7 iki 10g Lory Gel + Lory Nectar 100g paukščio kūno masei. Aplinkos temperatūra ženkliai įtakoja suvartojimą.

  Analitinė sudėtis: Grynas Baltymas 17%; Gryni aliejai ir riebalai 8%. 

  Maitinimas: visos Psittacus granulės yra vienos spalvos, kad papūgos negalėtų atsirinkti joms patinkančių skonių ir gautų visas joms reikalingas medžiagas, todėl visas kitas papūgų maistas turėtų būti pašalintas iš jų narvo maitinant jas Psittacus maistu. 

 • Alternatyvios prekės

  Psittacus Lory Diet 20 Kg

  Psittacus Lory Diet 20 Kg

  25909