Psittacus Eggfood 1 Kg

 • Kraunamos nuotraukos
  1999
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Paukščiai
 • Ne visas papūgų maistas sukurtas vienodai. Nuo dabar Repėje prieinamas Psittacus papūgų maisto asortimentas turi daugiau nei 50 skirtingų produktų, kurie yra plačiai laikomi kaip geriausias papūgų maistas rinkoje.

  Įrodyti šio maisto privalumai:

  ▪️ jaunų paukščiukų augimo greitis, jų svoris ir pilnavertis vystymasis
  ▪️ pagerėjęs apetitas ir padidėjęs dienos maisto suvartojimas
  ▪️ pagerėjęs virškinimas
  ▪️ apsauga nuo bakterijų ir grybelių platinimo gurklyje
  ▪️ pagerėjusi plunksnų kokybė, bendra išvaizda ir elgesys
  ▪️ pagerėjusi veisimo statistika  

  Psittacus Eggfood - šis mišinys sukurtas mažo dydžio papūgų rūšims (Nimfinėms papūgėlėms, Agaporniams, Raudonuodegėms papūgoms, Melsvosioms žaliosioms papūgėlėms, Banguotosioms papūgėlėms...). Eggfood receptas skirtas papildyti porų mitybą veisimosi metu, kai pora augina savo paukščiukus. Gali būti duodamas sausas, ar sumaišytas su sudrėkintu Microspheres mišiniu. Pagamintas, kad atitiktų aukštus mitybos reikalavimus tam laikotarpiui. Mišinio tikslas - stimuliuoti ir palengvinti reprodukciją. Dienos suvartojimas labai žymiai skirsis nuo paukščiukų auginimo stadijos.

  Analitinė sudėtis: Grynas Baltymas 22%; Gryni aliejai ir riebalai 15%.

  Maitinimas: visos Psittacus granulės yra vienos spalvos, kad papūgos negalėtų atsirinkti joms patinkančių skonių ir gautų visas joms reikalingas medžiagas, todėl visas kitas papūgų maistas turėtų būti pašalintas iš jų narvo maitinant jas Psittacus maistu. 

  Paruošimas:

  https://www.youtube.com/watch?v=i5kU8ikeu5Q