ProRep Tortoise Life BIO Substratas Sausumos Vėžliams 10 Litrų

 • Kraunamos nuotraukos
  1199
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  ProRep
 • „ProRep Tortoise Life“ buvo sukurtas siekiant patenkinti vėžlių, kilusių iš sausų buveinių, ypač Viduržemio jūros ir Rusijos vėžlių, poreikius.
  Tai yra profesionalus priemolio, minkšto smulkaus smėlio ir kokoso luobelės mišinys, užtikrinantis idealų tekstūros ir drėgmės sulaikymo lygį, imituojantis natūralių buveinių dirvožemį. Įdėjus kokosų luobelę, gaunamas lengvesnis substratas, kuriame nėra mineralinių medžiagų, o padidėjus organinėms medžiagoms mišinyje, galima jaustis ramiai, vėžliui jo atsitiktinai nurijus. Jis taip pat tinka daugeliui driežų rūšių, kilusių iš panašių buveinių.

  Naudojimas:
  Tolygiai paskirstykite substratą per aptvaro dugną iki mažiausiai 5 cm jauniems vėžliams ir 15 cm ar didesnio gylio subrendusiems gyvūnams. Ypač rusiškiems vėžliams gali prireikti gilesnio substrato, nes jie giliai rausia. Kiekvieną dieną valykite reikiamas vietas, kad pašalintumėte nešvarų pagrindą, ir kas 2 ar 3 savaites visiškai pakeiskite naudojamą substratą nauju substratu. Pagrindo vietas galima purkšti, kad jos šiek tiek sudrėktų ir užtikrintų vietinę drėgmę, tačiau stenkitės, kad pagrindas nebūtų per drėgnas. 

 • Alternatyvios prekės

  CF19 Vidurinės Azijos Vėžlys - (Agrionemys horsfieldii)

  CF19 Horsfields Tortoise - (Agrionemys horsfieldii)

  9999
  13999 Sutaupykite 4000