ProRep Sausumos Vėžlių Kalcio Blokai 1 Kg

 • Kraunamos nuotraukos
  1199
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  ProRep
  Prekės ženklas
  Sausumos vėžlys
 • Minkštas ir natūralus kalcio šaltinis kuris skatina natūralų sausumos vėžlių elgesį matomą laukinėje gamtoje. Šie kalcio blokai yra suspausti iš biologinio kalcio karbonato, kad užtikrinti maksimalų sunaudojimą žarnyne. 

  Laukinėje gamtoje sausumos vėžliai natūraliai ieško mineralų gausių uolų nusibružinti snapus. Šis kalcis turi dvi funkcijas, pirma - pakelti kalcio lygį ir antra - apsaugoti snapą nuo peraugimo.

  Instrukcijos: tiesiog įdėkite kalcio bloką į vėžlio terariumą. Vėžlys natūraliai susiras kalcio bloką kai jam jo prireiks.

  Dauguma roplių ir varliagyvių gali įsisavinti kalcį iš jų maisto tik esant D3 vitaminui. Būtina tinkamo kiekio UVB spindulių lempa, kuri suteiks D3 sintezę arba D3 vitamino papildai.

  Tai natūralus produktas ir jis yra supakuotas rankomis. Visos pastangos yra įdedamos apsaugoti šį produktą nuo užteršimų, bet yra labai maža galimybė, kad jis gali turėti titnago. Titnagas yra lengvai atpažįstamas ir yra kietas, juodas arba rudas, palyginti su kalcio karbonatu. Pastebėjus, reiktų pašalinti iš kalcio bloko.

  Ingredientai: 100% Kalcio Karbonatas

 • Alternatyvios prekės

  Zoo Med Roplių Vitaminai Reptivite Su D3 56.7g

  Zoo Med Reptivite WITH D3 56.7g

  730
  Zoo Med Roplių Vitaminai Reptivite Be D3 226.8g

  Zoo Med Reptivite WITHOUT D3 226.8g

  1847
  Zoo Med Roplių Vitaminai Reptivite Su D3 226.8g

  Zoo Med Reptivite WITH D3 226.8g

  1847