Pristatymo sąlygos

 • Atnaujiname visų prekių (tame tarpe gyvo maisto, šaldyto maisto, terariumų, gyvūnų) užsakymų pristatymą! Užsakius iki antradienio 12 val., pristatymas tos pačios savaitės pabaigoje. Rekomenduojame užsisakyti didesnius kiekius gyvo maisto, kad turėtumėte šiek tiek atsargoje. Atnaujinta 2020.04.10

   

  Užsakymų pristatymo sąlygų atnaujinimas karantino metu. Atnaujinta 2020.04.06

  Karantino metu pristatome įrangą, konservuotą, specialų maistą.  Pristatymo terminas 4-10 d.d.

  Terariumų, gyvo maisto, šaldyto maisto ir gyvūnų pristatymas tik po karantino. 


  Pranešimas!
  Norime informuoti visus mūsų klientus, kad dėl Lietuvoje paskelbto karantino, užsakymų pristatymas iš www.repe.lt elektroninės parduotuvės yra sustabdomas iki karantino pabaigos. Tikimės, kad karantinas nebus pratęstas ir užsakymų pristatymą galėsime atnaujinti 04.02 d.
  Labai apgailestaujame dėl susidariusios padėties, tačiau negalime rizikuoti mūsų klientų, jų augintinių, mūsų gyvūnų sveikata.
  Užsakinėti prekes ir toliau galima mūsų el. parduotuvėje, tačiau jų pristatymas vyks tik kai Lietuvoje baigsis karantinas.

  Vienintelė išimtis taikoma dezinfekuojančioms servetėlėms. Kadangi jų naudojimas padeda išvengti viruso, jų išsiuntimą įvykdysime sekančią dieną po užsakymo, kol turėsime šių produktų likutį. 

  Prekių pristatymo sąlygos:

  Prekės pristatomos kiekvieną ketvirtadienį-penktadienį, jeigu užsakymas pateiktas tos pačios savaitės iki antradienio 12 val. Jeigu užsakymas pateiktas po antradienio 12 val., tuomet užsakymas bus pristatytas sekančios savaitės ketvirtadienį-penktadienį.

  Jei Jūsų užsakymo krepšelyje yra  šaldytas roplių maistas, ar gyvi augintiniai, tuomet Jūsų užsakymas bus pristatomas tik su Autobusų siuntomis į artimiausią autobusų siuntų skyrių. Darant užsakymą būtina pasirinkti pristatymo būdą - "Autobusų siuntos (šaldytas maistas)", kitaip užsakymas bus anuliuotas ir užsakymą Pirkėjui teks kartoti iš naujo. Pristatymo kaina aukštesnė dėl saugaus pakavimo.

  Jei Jūsų užsakymo krepšelyje yra gyvas roplių maistas, gyvas akvariuminis maistas, gyvi augalai, tuomet Jūsų užsakymas bus pristatomas tik su Autobusų siuntomis į artimiausią autobusų siuntų skyrių. Darant užsakymą būtina pasirinkti pristatymo būdą - "Autobusų siuntos (gyvas maistas)", kitaip užsakymas bus anuliuotas ir užsakymą Pirkėjui teks kartoti iš naujo.

  Visų kitų prekių pristatymą galima pasirinkti patogiausiu Jums būdu (Venipak, Lietuvos paštas), pasirenkant geriausiai tinkamo kurjerio paslaugas.

  Esant poreikiui pardavėjas pasilieka teisę keisti pristatymo būdą į saugesnį, greitesnį, patikimesnį.