Arcadia Žemės Miksas SAUSRINGOS Aplinkos Substratas 10L

 • Kraunamos nuotraukos
  1999
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Arcadia
 • Žemės Miksas - Sausringai Aplinkai buvo sukurtas ekspertų, kad atiktų Laukinės gamtos iš sausringų žemės regionų poreikius. Šis substratas atitinka šių eko sistemų poreikius: Sausringo dirvožemio, Krūmynų, Savanų ir  Dykumų aplinkos.

  Šis Arcadia gamintojo produktas savo sudėtyje turi 30% sertifikuotos organinės škotiškos vulkaninės uolienos dulkių. Vulkaninė uoliena yra visiškai natūrali ir gausi mineralų.  

  Arcadia Žemės Miksas ne tik leis roplių augintojui auginti terariume augalus, kurie yra prisitaikę prie sausringų regionų, bet taip pat padės suteikti maistingų medžiagų, praturtinti augintinio fizinę ir protinę būklę per natūralų roplio kasimo ir maisto rinkimo elgesį. 

  Šis substratas taip pat padės palaikyti tam tikras globėjų rūšis naudojamas bio sistemų terariumuose. Tas rūšis, kurios toleruoja karštesnį, sausesnį klimatą. 

  Arcadia EarthMix-Arid yra PAGRINDINIS pasirinkimas į priekį mąstančių Bio Aktyvių terariumų augintojų.

  Žemės Miksas - Sausringai Aplinkai (EarthMix-Arid) yra tinkamas naudoti su visomis sausų regionų roplių rūšimis, tokiomis kaip: Barzdotoji agama, Leopardinis gekonas, Savanų ir kitais varanais, Agamomis iš sausringų ar krūmynų vietovių, Smėlio scinkais (Sandfish) ir kitais krūmynų driežais, krūmynų vėžliais, krūmynų žemės gyvatėmis ir bestuburiais.

  https://www.youtube.com/watch?v=FJYC1kB8p9g&feature=youtu.be

 • Alternatyvios prekės

  ExoTerra Barzdotųjų Agamų Maistas Jaunikliams 125g

  ExoTerra Dragon Grub Juvenile 125g 

  699
  ExoTerra Barzdotųjų Agamų Maistas Suaugusioms Agamoms 125g

  ExoTerra Dragon Grub Adult 125g 

  699
  ProRep BioLife Miško Substratas

  ProRep BioLife Miško Substratas 10 litrų

  1559