Arcadia Terariumo Poly-Filtras

 • Kraunamos nuotraukos
  1899
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Arcadia
 • Palaikyti jūsų vandenį kristalo švarumo!

  Tikras turtas kovai su vandens nešvarumais ir švaraus vandens palaikymui terariume.

  Mechaninis ir cheminis filtras.

  Yra daug cheminių produktų, kurie per laiką gali atsirasti jūsų terariumo vandenyje, taip pat kaip ir kai kurie teršalai susikaupiantys gėlame vandenyje. Tokie chemikalai sudaryti iš:

  Baltymų ir amino rūgščių

  Nitritų, nitratų ir amoniako

  Fosfatų (pagrindinė dumblių priežastis terariume)

  Toksinių metalų

  Poly-filtras pašalins juos visus iš jūsų terariumo.

  Kilantis vandens pernešamų toksinų lygis, toks kaip amoniako, sukelia vandens vėžlių akių, odos ir kiauto dirginimus bei infekcijas. Naudojant Arcadia terariumo Poly filtrą jūs padėsite savo augintiniui apsisaugoti nuo šių žalingų toksinų ir jų žalingo poveikio.

  Kai šie užterštumai yra pašalinami, Poly filtro spalva pasikeičia į juodą ir tai indikuoja, kad filtras turi būti keičiamas.

  Kitaip, nei kai kurios kitos priemonės kartais naudojamos padėti filtracijai, Poly filtras, kuomet prisipildo, NELEIS pavojingoms substancijoms grįžti atgal į terariumą.

  Pašalindamas visus aprašytus nepageidaujamus teršalus, Poly filtras NEPAŠALINS naudingų elementų ir neturės vandens minkštinimo efekto.

  Jis taip pat gali būti naudojamas labai mažuose terariumuose, tiesiog atkerpant reikiamą mažą gabalėlį ir įstatant jį bet kur į vandenį, kur jis gali būti paliktas mirkti ir sugerti nepageidaujamus chemikalus iki kol pajuodos ir reikės jį pakeisti.

  Poly filtras gali būti naudojamas su bet kokiu terariumo filtru, nes jis gali būti atkerpamas reikiamo dydžio ir formos, pagal filtro matmenis.

  Dydis: 20 x 10 x 2 cm 

 • Alternatyvios prekės

  Zoo Med Reptisafe Vandens Kondicionierius 258ml

  Zoo Med Reptisafe 258ml 

  1029
  Zoo Med Reptisafe Vandens Kondicionierius 66ml

  Zoo Med Reptisafe 66ml 

  519
  Zoo Med Reptisafe Vandens Kondicionierius 125ml

  Zoo Med Reptisafe 125ml

  719