Arcadia EarthPro Visaėdžių Maistas Gold 300g

 • Kraunamos nuotraukos
  1679
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Arcadia
  Prekės ženklas
  Barzdotoji agama
 • Arcadia EarthPro Visaėdžių Maistas Gold - visiškai subalansuotas, pilnai natūralus, paruošiamas žėlė maistas visaėdžiams. Sudėtyje yra tikrų sraigių, kiaušinio, sliekų, vabzdžių, mėsos, vaisių, daržovių, gėlių, medaus, bičių žiedadulkių, vitaminų ir mineralų. Pilnavertis maistas Mėlynaliežuviams sckinkams, Tegu, Barzdotosioms agamoms.

  Šis mišinys sudėtyje turi teisingą daržovių/augalų, mėsos/vabzdžių, vaisių, vitaminų ir mineralų balansą. Tai natūralių, didžiąja dalimi iš laukinės gamtos paimtų ingredientų roplių maistas. Jeigu jūs norite maitinti savo augintinį geriausiu, saugausiu ir tinkamai sumatuotu būdu, tuomet Arcadia EarthPro Visaėdžių Maistas Gold yra atsakymas, kurio jūs ieškojote. Arcadia Visaėdžių Maistas naudoja tik pačius gryniausius ingredientus, o 300g pakuotė - labai ekonomiškas sprendimas. Tai aukso standartas roplių mityboje. 

  Paprastas paruošimas - šis mišinys sumaišomas su karštu vandeniu ir paliekamas atvėsti kambario temperatūroje, tuomet želė pavidalu maitinamas ropliams. Laikyti šaldytuve. Didesnis kiekis gali būti užšaldytas, o reikiant atitirpintas. 

  1. Sudėtyje turi natūralių Vitamino A ir D3 šaltinių
  2. 50% daržovių ir augalų
  3. 40% gyvūninių visų bestuburių baltymų, vabzdžių mikso ir kiaušinio
  4. 30% vaisių mikso su tik natūraliais vitaminais, visas spektras mineralų ir karoteniodų
   

  Ingredientai:

  Poultry Meal, Carrot, Mealworm, Calcium, Protein Powder, Shrimp, Celery, Beetles, Locust Bean Gum, Apple, Mineral Powder, Parsley, Silkworm, Dandelion, Dextrose, Alfalfa, Squash, Blood Powder, Snails, Papaya, Banana, Broccoli, Whole Egg, Hibiscus, Earthworm, Vitamin B Premix, Raspberry, Spirulina, Honey, Bee Pollen, Blueberry. 

  Analitinė sudėtis:

  Gryni baltymai 31%
  Gryni riebalai ir aliejai 7%
  Grynos skaidulos 3%
  Gryni mineralai 12%

  https://www.youtube.com/watch?v=qd-uSgMY9r4

 • Alternatyvios prekės

  Repashy Superfoods Beardie Buffet, 170g

  Repashy Super maistas barzdotosioms agamoms

  2519
  Repashy Superfoods Beardie Buffet, 85g

  Repashy Super maistas barzdotosioms agamoms

  1439
  Repashy Superfoods Meat Pie, 85g

  Repashy Super maistas čiakinėms raguotėms

  1319