LAUNCH X431 CRP129X OBD2 Automobilių Skeneris OBDII Automobilių Skenavimo Priemonė, ABS, SRS Perdavimo Variklio Diagnostikos Aliejus/EPB/SAS/PSSS iš Naujo

€185.77

€304.55

-39 %

Reitingas 

Nauja

Yra sandėlyje

Dalintis

LAUNCH Creader Profesinės CRP129X , grindžiamas klasikinis ir daugiafunkcinis obd2 skaneris LAUNCH CRP129, yra genialiai sukurta technikai spręsti keturių sistemų su savo state-of-art techninės/programinės įrangos plius keletą naudingų funkcijų, tokių kaip penki iš naujo pajėgumų, dauguma didelių transporto priemonėmis, kelyje šiandien.

【Pagrindinių priežasčių pirkti PRADĖTI CRP129X】

1. 5 colio 720P HD Lietimui jautrus ekranas; Android OS 7.0; 4000mAh Baterija; 2. Navigacijos & Hot Keys, Specialiai Suprojektuotas Intensyvaus Darbo; 3. Patikrinti ir iš Naujo Variklio/Dėžė/ABS/SRS Kodai; 4. Penki iš Naujo Funkcijas; 10 Rūšių OBD2; 5. Vienas pelės mygtuku Spustelėkite Gyvenimą Nemokamai Atnaujinti per WiFi; 6. Baterijos Įtampos Bandymas ; Automatinio Patikrinimo Ataskaitą; 7. AutoVin ; Duomenų įrašymas ir Atkūrimas; DAIS LookUp; 8. 9 Kalbomis : Anglų, Ispanų, Prancūzų, Vokiečių, Italų, Ispanų, Rusų, Japonų, Portugalų, Korėjiečių; 9. 57 Automobilių Markių Paramos. 10. 1 metų Garantija .

Šiltas patarimai:

【Keturių Sistemos Diagnostika】 Be visų 10 OBDII bandymo režimus sąraše, PRADĖTI CRP129X obd2 skaneris turi galimybę atlikti diagnostiką keturiais sistemos: 1. Variklio Sistemą, Skaitant, Kliringo Dtc ir žiūrėjimo Live Duomenų Srauto skenavimo įrankis gali padėti jums lengvai tiksliai nustatyti priežastis Variklio Sistemos problema ir išjungti perspėjimo lemputė, susijusius, taip užtikrinant, variklis veikia tinkamai, ir pagerinti savo veiklos rezultatus. 2. Stabdžių antiblokavimo Sistema (ABS) prieiga prie ABS sistemą, peržiūrėti savo tiesioginį Duomenų Srautą, ir nuskaityti gedimų kodus, ši LAUNCH Creader skaitytuvas gali išspręsti ABS problema su apžiūra, visas stabdžių komponentų, kurie sukelia įspėjimo lemputės ir įjungti šviesą. 3. Papildomos apsaugos Sistemos (oro Pagalvė), nustatant kiekvieną elektroninių parametrus, SRS sistema, patikrinti jų sveikatos būklę, šis diagnostikos įrankis gali spręsti SRS potencialias problemas, laiku, siekiant užtikrinti jūsų vairavimo saugumui, ir išjungti perspėjimo lemputė Pagalvė. 4.Perdavimo Sistemos tikrinimas Perdavimo sistemos, tai skenavimo įrankis gali suprasti problemą iš per svarstymą kodus, arba patikrinti jo sveikatos būklė per Live Duomenų peržiūra ir išjungimas įspėjamasis šviesos, todėl įsitikinkite, kad teisinga suma galia eina prie ratų vairuoti tam tikru greičiu.1. Šis PRADĖTI CRP129X skaitytuvo ateina tik su krovimo linija (vienas prievadas turi, susijusių su įrenginio, kitą uostą, kuris turi būti prijungtas prie įkroviklio vadovas, mobiliojo telefono.)

2. NE VISOS AUTOMOBILIŲ VIN gali būti auto skaityti , kai kurie automobiliai jūs turite būti skaityti naudodami OBDII funkcijų.

3. Veikia ant 12V Automobilio Akumuliatoriaus TIK ; Turi būti 16 PIN OBD II Protokolą .

Vienu sakiniu, tai PRADĖTI skaitytuvas CRP129X rodo tuos KETURIS sistemų Diagnostikos Duomenis, ir Live Būsena, siekiant padėti jums sutelkti dėmesį į visus įtartinus duomenis parametrus, ir pašalinti gedimų kodai, susiję taip išjungtų "Sugesdavo Lemputė" (MIL) prietaisų skydelyje.

【Išskirtinių Paslaugų Funkcijas】 Kaip pažangi versija PRADĖTI CRP129, tai skaitytuvo PRADĖTI CRP129X buvo padaryta efektyviai dirbti su 5 dažniausiai naudojamas paslaugas prieinamomis: 1. Naftos Naujo : Ji leido su naftos paslaugų ir lempos iš naujo mechanizmo funkcija, kuri užtikrina, kad transporto priemonės variklis yra prižiūrimas savo teisėtą sveikas savarankiškai. 2. SAS iš Naujo : Ji padeda išvalyti sugedusi vairo kampo daviklis prisiminimus ir vaidina svarbų vaidmenį vairo kampo daviklio kalibravimas. 3. EPB Paslaugos : Reset stabdžių trinkelėmis po remonto elektroninio stovėjimo stabdžio sistemos done.By naudodami šią sistemą, stabdymo procesas, todėl daug paprasčiau ir lengviau. 4. PSSS Paslaugos : Atrodo iki padangų jutiklis Id iš automobilio ECU, ir atlieka PSSS jutiklis relearn procedūras po padangų davikliai pakeisti. 5. Droselio Pritaikymas : Inicijuoti sklendės, pavaros į numatytąjį valstybės reguliavimo sklendės (arba tuščiosios eigos variklio) operacijų tiksliai.Ji taip pat gauna Built-in Diagnostinių gedimų Kodų (DTC) lookup biblioteka - Apibrėžia klaidos kodas ekrane.Tai padės jums sutaupyti problemų turintys eiti internete ieškoti prasmę diagnostinių gedimų kodų.

【Visą OBDII Funkcijų】 Šis skeneris palaiko visus 10 bandymo režimus OBD-II automobiliai, kurie yra puiki kasdien remonto darbus.Lentelėje aprašoma, siekiant kiekvienas režimas: 1 - Prašymą Srovės Pavaros Diagnostikos Duomenimis, 2 - Prašymą Pavaros Freeze Frame Duomenimis, 3 - Prašymą išmetamųjų Teršalų kiekiu Susijusių Diagnostinius gedimų Kodus 4 - Clear/Reset Teršalų-Diagnostinės Informacijos 5 - Prašymą Deguonies Jutiklių Stebėsenos Bandymo Rezultatai 6 - Prašymą borto Stebėsenos tyrimo Rezultatus Konkrečių Stebimi Sistemose, 7 - Prašymo išmetamųjų Teršalų kiekiu Susijusių Diagnostinius gedimų Kodus Aptikta Per Dabartinę arba Paskutinę Baigtas Vairavimo Ciklas 8 - Prašymą Kontrolė borto Sistemos Bandymo arba 9 dalis - pateikti Užklausą Transporto priemonės Informacijos, 10 - Prašymą Teršalų-Susiję Diagnostinius gedimų Kodus su Nuolatinio Statuso 1. AutoVIN Technologija diagnostikos kodų skaitytuvas PRADĖTI CRP129X suteikiančias su AutoVIN technologija, kuri reiškia, kad jis bus automatiškai skaityti ir saugoti jūsų transporto priemonė, VIN numeris , tiesiog paspaudus mygtuką.Ji iš karto identifikuoja jūsų automobilį, ir jums nereikia įvesti metai, modelis, variklis ir kt.savo automobilį. 2. Automatinė Patikrinimo Ataskaitą, gali kilti tam tikrų problemų, kurios būtų ne tik savo supratimo lygį, o nustatant transporto priemonės.Šis PRADĖTI CRP129X kodas skaitytojas gali automatiškai išsaugoti Inspektavimo Ataskaitą ir perduoti duomenis į Debesis Serverio , ar net spausdinti duomenimis per PC . 3. Realiuoju Laiku Stebėti Akumuliatoriaus Įtampa Gragh Tai PRADĖTI CRP129X kodas reader", taip pat funkcijos stebėjimas realiu laiku įtampos grafiniu būdu visoje automobilio akumuliatoriaus gnybtai.Vienas iš labiausiai paplitusių priežasčių, dėl automobilio gedimo yra sugedusi įkrovimo sistemą.Tai padeda jums gauti išankstinius įspėjimus dėl galimo baterijų problemų. 4. "Wi-Fi" Belaidžio ryšio NEMOKAMAI Atnaujinti, Turintys Wi-Fi įtraukti reiškia, kad kodas reader yra interneto įjungtas, taip pat.Su dabartine "Android" sistema įdiegta, ji daro interneto ryšys gana greitai.Jo naudojimas yra todėl plačiai. Penki SPECIALIŲJŲ TARNYBŲ PALAIKOMI AUTOMOBILIŲ SĄRAŠĄ(Nuo 1996 m. - 16 PIN Jungtis): 1. NAFTOS RESET (51 AUTOMOBILIŲ MARKIŲ) LANDROVER,MASERATI,MAZDA,MAYBACH, SMART,SUBARU,SUZUKI,VAUXHALL,VOLVO,VW 2. STABDŽIŲ RESET (53 AUTOMOBILIŲ MARKIŲ) SKODA,SUBARU,TOYOTA,VAUXHALL,VOLVO,VW 3. SAS IŠ NAUJO (56 AUTOMOBILIŲ MARKIŲ) SKODA,SMART,SUBARU,TOYOTA,VAUXHALL,VOLVO,VW 4. DROSELINE SKLENDE RESET (50 AUTOMOBILIŲ MARKIŲ) ACURA,AUDI,BMW,CHRYSLER,CITROEN,DACIA,DAEWOO,FIAT,FORD,HONDA,HYUNDAI,INFINITI,JAGUAR,KIA,LANCIA, SKODA,SUZUKI,TOYOTA,VOLVO,VW 5. PSSS RESET (51 AUTOMOBILIŲ MARKIŲ) ACURA,AUDI,BMW,CITROEN,CHRYSLER,FERRARI,FIAT,FORD,GM,HYUNDAI,HONDA,INFINITI,,J AGUAR,KIA,LANCIA, SKODA,SMART,SUBARU,SUZUKI,TOYOTA,VOLVO,VW

Žymos: launch x431 crp129x, obd2, launch x431, launch x431 skaitytuvas, endoskopą x431 v, f automobilių skenavimo įrankis, creader crp129x, x431 v kabelis, focom, tecdoc

Įtampa v
Kitos Funkcijos 4 Akumuliatoriaus Įtampa Funkcijų
OBDII Funkcija 10 Priimti Informacija Apie Transporto Priemonę
OBDII Funkcija 8 EVAP Stystem Bandymas
Medžiagos Tipas Plastikiniai
Kilmės KN(Kilmės)
OBDII Funkcija 3 Live Duomenys
OBDII Funkcijų 11 Išjunkite MIL
OBDII Funkcija 4 Freeze Frame
Programinės Įrangos Versija pradėti skaitytuvas
Modelio Pavadinimas launch x431 crp129x
Kiti Požymiai 1 DAIS Lookup
OBDII Funkcijų 7 Borto Moniitor Bandymas
Galia w
OBDII Funkcija 6 O2 Daviklis Bandymas
Elemento Tipas Variklio Analizatorius
Išorės Bandymų, Sertifikavimo ce
Aparatinės Įrangos Versija PRADĖTI Naujausias
OBDII Funkcija 9 Komponento bandymų
OBDII Funkcija 1 Skaityti kodai
Prekės Pavadinimas pradėti
Kitos Funkcijos 3 Spaudinių duomenų per PC
OBDII Funkcijų 5 I/M Pasirengimą STAKUS
4 Sistemų Diagnozavimas Variklis, pavarų Dėžė, SRS, ABS
5 Specialiosios Tarnybos Naftos/SAS iš Naujo, EPB/PSSS Paslauga, Sklendės Prisitaikymo
Specialios Funkcijos Wifi
OBDII Funkcija 2 Aišku, Kodai
Elektroninis Taip
Kitos Funkcijos 2 Color&Grafinis Ekranas

Nemokamas pristatymas

Jums taip pat patiktų