Stove PCIe x4 3.0 PCI-E 4x 2 M. NGFF NVMe Klavišą M 2280 Riser Card Gen3.0 Kabelis M2 Raktas-M PCI-Express ilgintuvas 32G/bps

€12.76

€13.43

-4 %

Reitingas 

Nauja

Yra sandėlyje

Dalintis

Stove PCIe x4 3.0 PCI-E 4x 2 M. NGFF NVMe Klavišą M 2280 Riser Card Gen3.0 Kabelis M2 Raktas-M PCI-Express ilgintuvas 32G/bps

Prekės pavadinimas: VDA-LINK

Produkto pavadinimas: PCIe 4x M. 2 NVMe M-key

Produkto modelis: R42MF , R42UF

Perdavimo greitis: PCIe3.0 x4 visu greičiu, 32G/bps (Maks.)

Laido ilgis: 3 ~ 100 cm, ilgis gali būti pritaikyti,

Taikomos didelės spartos tinklo plokštė, užfiksuoti kortelės, NVMe SSD kietąjį diską kortelė, USB adapteris kortelės, paramos PCI-E x4 sąsaja.

Pastaba: Šis produktas nepalaiko sąsiuvinis išorės.

:

Tik paskirta pirkimai pagal produktų inžinierių, Už gaminių kūrimo ir testavimo tik, kitiems tikslams, prašome neperka!

Kabelio ilgis Aprašymas:

Ilgis vielos nurodo dalį, matomas vielos.Jis neapima PCB ir jungtis.Vielos ilgis, prašome kreiptis į 5cm mėlyna rodyklė paveiksle.

Produkto privalumai:

1. Vielos pranašumą, naudojant vokietijos patentuota importuotų laidų, naudojant Taivano importuojami Aukštos kokybės jungtis, aukšto dažnio paramos PCIe 3.0 stabili perdavimo.

2. Kabelio ilgis pranašumą, nuo 5 cm iki 1 m aukščio,, vielos ilgis gali būti pritaikyti pagal kliento poreikius.

3. Diferencinis signalas ne per dizainas, signalo nėra trikdžių slopinimas problema parazitinės talpos ir parazitinis induktyvumas, ir nėra BVM micro trumpojo jungimo, ir produktas yra patvarus.

4. Prekės naudoja aukštos kokybės medžiagas, PCB gamybos tikslumo, vario storis yra sutirštės iki 1oz, aukso piršto aukso kiekis yra pakankamas, auksu koja yra geras elektros laidumas, kuris gali sumažinti mėlynas ekranas avarijos, kurią sukėlė padidinti oksidacijos ir rūdžių, atsparumas.Signalo perdavimo yra stabili visu greičiu, ir nėra jokių suderinamumo problemų.

5. Kabelis naudojamas produktas yra labai patvarus.Ji yra apsaugotas PCB tarpiklis su storis 3mm ne metalo suvirinimo punkte, ir yra tvirtinamas su varžtais ir hex riešutai.Produktas yra stipri ir patikima, atspari traukimas, anti-trukdžių, ir nebus sulaužytas.Nagų problema.Viela gali būti sulenkta ir sulankstyti, nekeičiant naudojimo.

6. PCB nykštukas ir riebalų dizainas, nykštukas bus ne įstrigti grafikos kortelę, pridėkite riebalų ir ilgai dizainas, kad valdybos lengviau įdiegti, sumažinti galimybę žalą.

Pirkimo Skelbimas:

1. Turite nustatyti kryptį, kai jūs prijunkite šį kabelį.Nereikia atvirkštinio įterpti ir lenkimo, išvengti užsidegimo įranga.

2. Visų rūšių Plokštės ir įrangos būklės, pvz., signalo gebėjimą vairuoti yra kitokia, rezultatų mūsų bandymo, nėra garantijos, kad tai yra tas pats, kaip ir jūsų bandymų rezultatus.Jums reikia žinoti, kaip ilgai, kaip naudojate ilgintuvą, signalo turėsite nuostolių.Pirkėjas, kuris reikalauja, puikiai, nereikia pirkti.

3. Vaizdo plokštė arba motininė plokštė yra elektroninė įranga, kuri padidins laikui bėgant ir oxidant senėjimo.Ji taps nestabili, jei prijungti ilginantį.Nepalaiko senos įrangos.Prietaisas, kuris yra daugiau nei ketveri metai, prašome, nereikia pirkti.

4. Tik naudoti gaminių bandymai, Jei kitais tikslais, ar neturite "PASIDARYK pats" gebėjimas, nereikia pirkti.

Q&A:

Ar yra koks nors EPI ekranavimo Kabelis?

Plėstuvas naudoja naujausias medžiagas EMI ekranas su penkių vienintelis butas laidų dizainas.Šis metodas leidžia kiekvienas kabelis turi būti visapusiškai taikomas elektromagnetinis ekranavimas tyrimą polimeras, siekiant apsisaugoti nuo įeinantis arba išeinantis kiekį elektromagnetinių dažnių, sumažinti trikdžius ir skilimo apie veiklos rezultatus, ir sumažinti svorį plėstuvą.

Nuotrauka:

Žymos: m2 m pcie, mano, pcie riser, m2 stove, itx pcie riser, dell pcie riser, m 2 pci-e 4x usb, m 2 pci-e 4x ssd, plokštė stove m2, m2 padidinti m2

Pakuotė No
Tipas PCI-E Riser
Produktų Statusas Sandėlyje
Modelio Numeris R42MF
Prekės Pavadinimas VDA-Link

Nemokamas pristatymas

Jums taip pat patiktų