2-3 cm Žalia Raguotė - (Ceratophrys cranwelli)

 • Kraunamos nuotraukos
 • Raguotės kilusios iš Pietų Amerikos. Jos yra žemės rūšies atstovės, kurios dažnai randamos užsikasusios po lapais ant miško pakloto. Tai stambios varlės su didelėmis burnomis ir mažomis kojomis. Savo vardą gavo dėl raguotos odos virš savo akių. Dažniausiai jos yra samanų žalumo su raudonai rudomis žymėmis einančiomis per visą kūną. Albininės Raguotės yra šviesiai geltono kūno su oranžinėmis juostomis. Jos retesnės, bet taip pat populiarios tarp varlių augintojų. Pilnai užaugusios gali siekti 10 -12 cm. Šios Raguotės dar žinomos kaip "Pacman" varlės dėl savo didelių burnų ir pilvo, taip atitikdamos kompiuterinio žaidimo charakterį.

  Šios varlės labai tinkamos pradedančiajam augintojui, nes jos yra lengvai prižiūrimos. Visada turi būti laikomos atskirai, nes turi didelį apetitą ir suvalgys viską, kas tilps į jų burnas, įskaitant kitas Raguotes, ar skaniai atrodantį pirštą :) Niekada neturi būti laikomos rankose, nes jų negalima prisijaukinti ir gali bandyti įkasti į pirštą. 

  Terariumas šioms varlėms turi būti paprastas nes jos nėra aktyvios. Dažniausiai matomos sėdinčios vienoje vietoje ir nelaipančios po terariumą. Gan gilus sluoksnis kokoso pluošto substrato leis jūsų varlei įsikasti į jį. Pridėkite gyvas kiminų samanas kaip pasirinkimą varlei. Žievės ar nukritę lapai sukuria geras slėptuves. Vandens indas gali būti terariume, bet šios varlės nėra geros plaukikės, tad lengvas įlipimas ir išlipimas iš jo yra būtini.

  Raguotės mėgsta įvairų maistą: skėrius, svirplius, sliekus, zoofobusus, mažus peliukus ir t.t..

 • Alternatyvios prekės

  Didžiuliai Žeminiai sliekai 10 vnt

  Pakuotė - 10 vnt.

  499
  (499/vnt.)
  Exo Terra Terariumas Nano 20x20x20cm

  Exo Terra Terrarium Nano 20x20x20cm

  4179
  Zoo Med Varlių Natūralaus Terariumo Rinkinys

  Zoo Med Naturalistic Terrarium Frog Kit 30x30x45cm

  8499